Fog City, 2023 yılında çekilmiş bir korku-komedi filmidir. İzlemekte olduğunuz filmin yönetmeni ve senaristi Steve Wolsh’tur. Filmin konusu, eski bir fabrikadan sızan gizemli bir turuncu sisin etkisi altına giren bir grup arkadaşın yaşadıkları maceraları anlatmaktadır.

Fragman

Altyazılı

258 Görüntülenme
Fog City

Fog City

(Fog City)
Yönetmen
Senaryo Steve Wolsh
Fog City, 2023 yılında çekilmiş bir korku-komedi filmidir. İzlemekte olduğunuz filmin yönetmeni ve senaristi Steve Wolsh'tur. Filmin konusu, eski bir fabrikadan sızan gizemli bir turuncu sisin etkisi altına giren bir grup arkadaşın yaşadıkları maceraları anlatmaktadır.

Film, Cape Cod'da tatil yapmak için bir ev kiralayan yedi arkadaşın hikayesiyle başlar. Arkadaşlar, eğlenmek için parti yaparlar, ancak gecenin ilerleyen saatlerinde sisin içinde kaybolurlar. Sis, onları etkisiz hale getirir ve gerçeklik algılarını bozar. Arkadaşlar, sisin içinde tuhaf yaratıklarla, zombilerle ve katillerle karşılaşırlar. Sis, onları birbirine düşürür ve aralarında çatışmalar çıkarır. Arkadaşlar, hayatta kalmak için sisin sırrını çözmeye ve ondan kurtulmaya çalışırlar.

Filmdeki oyuncular arasında Juliette Goglia, Luke Benward, Noah Gray-Cabey, Cody Kennedy ve Jonny Beauchamp gibi isimler yer almaktadır. Filmin süresi 97 dakikadır ve IMDb puanı 5.4/10'dur.

Fog City filmi, korku-komedi türünü sevenler için eğlenceli ve ilginç bir seyir deneyimi sunuyor. Filmdeki sisin ne olduğunu ve arkadaşların kaderini merak ediyorsanız, bu filmi kaçırmayın!

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın