The Young Cannibals, 2019 yılında çekilmiş bir korku-gerilim filmidir. İzleyeceğiniz filmin yönetmeni ve senaristi Kris Carr ve Sam Fowler’dır. Filmin konusu, arkadaşlarının birer birer kaybolmasıyla gölgelerde onları takip eden bir yaratıktan korkmaya başlayan yedi arkadaşın yaşadıkları olayları anlatmaktadır.

Fragman

Altyazılı

Dublaj

236 Görüntülenme
Genç Yamyamlar
3.9 IMDB Puanı

Genç Yamyamlar

(The Young Cannibals)
Senaryo Kris Carr, Sam Fowler
The Young Cannibals, 2019 yılında çekilmiş bir korku-gerilim filmidir. İzleyeceğiniz filmin yönetmeni ve senaristi Kris Carr ve Sam Fowler'dır. Filmin konusu, arkadaşlarının birer birer kaybolmasıyla gölgelerde onları takip eden bir yaratıktan korkmaya başlayan yedi arkadaşın yaşadıkları olayları anlatmaktadır.

Film, dedelerinin miras kalan arazisine gelen iki yabancılaşmış kardeş, Nat ve Ethan'ın hikayesiyle başlar. Kardeşler, eski aile sırlarını keşfetmeye çalışırken, arkadaşlarıyla birlikte kamp yapmaya karar verirler. Ancak, kamp alanına vardıklarında, kendilerini bekleyen bir sürprizle karşılaşırlar. Kamp alanının sahibi olan Blackwood, onlara insan etinden yapılmış hamburgerler ikram eder. Arkadaşlar, bu hamburgerleri yedikten sonra, Blackwood'un onlara bir oyun oynadığını düşünürler. Ancak, gerçek çok daha korkunçtur. Blackwood, hamburgerleri yiyenleri avlamak için ormanda saklanan bir yaratığı çağırmıştır.

Yaratık, hamburgerleri yiyenleri kokusunu alarak bulur ve onları tek tek avlamaya başlar. Arkadaşlar, hayatta kalmak için yaratıktan kaçmaya ve onun zayıf noktasını bulmaya çalışırlar. Bu sırada, Nat ve Ethan, ailelerinin geçmişiyle ilgili şok edici gerçekleri öğrenirler. Yaratığın aslında dedelerinin yaptığı bir deneyin sonucu olduğunu ve onların da yaratıkla bağlantılı olduğunu anlarlar. Nat ve Ethan, yaratığı durdurmak için kardeşlik bağlarını güçlendirmek zorundadırlar.

The Young Cannibals filmi, korku-gerilim türünü sevenler için heyecan verici ve sürükleyici bir seyir deneyimi sunuyor. Filmdeki yaratığın ne olduğunu ve arkadaşların kaderini merak ediyorsanız, bu filmi kaçırmayın!

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın