Huesera The Bone Woman, izleyeceğiniz bu film 2023 yapımı ve korku – dram türündedir. Altyazılı ve Dublaj seçeneğiyle izlemenize olanak sunduğumuz yapımın konusu şu şekildedir:

Fragman

Altyazılı

Dublaj

286 Görüntülenme
Huesera: The Bone Woman
6.1 IMDB Puanı

Huesera: The Bone Woman

(Huesera: The Bone Woman)
Senaryo Michelle Garza Cervera, Abia Castillo
Ödüller 11 ödül & 23 Adaylık.
Huesera The Bone Woman, izleyeceğiniz bu film 2023 yapımı ve korku - dram türündedir. Altyazılı ve Dublaj seçeneğiyle izlemenize olanak sunduğumuz yapımın konusu şu şekildedir:

Huesera: The Bone Woman, ilk çocuğunu beklerken uğursuz bir varlık tarafından lanetlenen genç bir kadının yaşadığı korkunç olayları anlatan bir gerilim filmidir. Filmde, Valeria adlı güzel ve mutlu bir kadın, kocası Raul ile uzun zamandır hayalini kurduğu bebeğe kavuşacağını öğrenir. Ancak hamileliği ilerledikçe, Valeria’nın başına tuhaf ve korkunç şeyler gelmeye başlar. Rüyalarında kemikli bir kadın görür, karnında ağrılar hisseder ve bebeğinin hareketlerini hissetmez. Valeria, bunların bir lanet olduğunu fark eder ve onu çözmek için bir grup cadıdan yardım ister. Ancak bu da işe yaramaz. Valeria, hem bebeğini hem de kendini kurtarmak için mücadele ederken, lanetin kaynağı olan kemikli kadınla yüzleşmek zorunda kalır. Film, Valeria’nın kemikli kadının kim olduğunu ve neden onu lanetlediğini öğrendiği şok edici bir sonla biter.