Konferans, 2023 yılında çekilmiş bir korku-komedi sevenlerin izleyeceği filmdir. Filmin yönetmeni ve senaristi Patrik Eklund’dur. Filmin konusu, bir belediye çalışanları için düzenlenen takım oluşturma konferansında yaşanan korkunç ve komik olayları anlatmaktadır.

Fragman

Altyazılı

Dublaj

 

232 Görüntülenme
Konferans 2023
5,8 IMDB Puanı

Konferans 2023

(The Conference)
Yönetmen
Senaryo Patrik Eklund, Thomas Moldestad, Mats Strandberg
Konferans, 2023 yılında çekilmiş bir korku-komedi filmidir. Filmin yönetmeni ve senaristi Patrik Eklund'dur. Filmin konusu, bir belediye çalışanları için düzenlenen takım oluşturma konferansında yaşanan korkunç ve komik olayları anlatmaktadır.

Film, konferansa katılan yedi belediye çalışanının hikayesiyle başlar. Katılımcılar, konferansın yapıldığı otelde tanışırlar ve birbirleriyle kaynaşmaya çalışırlar. Ancak, konferansın ilk günü, yolsuzluk suçlamalarının ortaya çıkmasıyla işler karışır. Belediye başkanı Torbjörn, kendisini savunmak için bir video gösterir, ancak video onun suçunu kanıtlar. Torbjörn, videoyu hazırlayan gizemli bir figürün kendisine komplo kurduğunu iddia eder.

Konferansın ikinci günü, katılımcılar, takım oluşturma aktivitelerine katılırlar. Ancak, aktiviteler sırasında, gizemli figür ortaya çıkar ve katılımcıları öldürmeye başlar. Katılımcılar, hayatta kalmak için gizemli figürün kimliğini bulmaya ve onunla mücadele etmeye çalışırlar. Bu sırada, aralarında komik ve absürt durumlar yaşanır. Katılımcılar, birbirlerinin sırlarını öğrenirler ve aralarında aşk, dostluk ve ihanet ilişkileri gelişir.

Filmdeki oyuncular arasında Katia Winter, Eva Melander, Adam Lundgren, Lola Zackow ve Bahar Pars gibi isimler yer almaktadır. Filmin süresi 100 dakikadır ve IMDb puanı 5.8/10'dur.

Konferans filmi, korku-komedi türünü sevenler için eğlenceli ve ilginç bir seyir deneyimi sunuyor. Filmdeki gizemli figürün ne olduğunu ve katılımcıların kaderini merak ediyorsanız, bu filmi kaçırmayın!
Etiketler:

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın