Megan Is Missing, internette tanıştığı bir erkekle buluşmaya giden ve bir daha geri dönemeyen popüler bir lise öğrencisi olan Megan Stewart’ın (Rachel Quinn) ve onu aramak için çıktığı soruşturmada kaçırılıp işkence gören en yakın arkadaşı Amy Herman’ın (Amber Perkins) hikayesini anlatıyor.

 

Fragman

Altyazılı


Megan is missing

845 Görüntülenme
Megan Is Missing
4.6 IMDB Puanı

Megan Is Missing

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 85 dakika
Yönetmen
Senaryo Michael Goi
Megan Is Missing filminin özetini benim için özgün ve detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağım. Film, internette tanıştığı bir erkekle buluşmaya giden ve bir daha geri dönemeyen popüler bir lise öğrencisi olan Megan Stewart’ın (Rachel Quinn) ve onu aramak için çıktığı soruşturmada kaçırılıp işkence gören en yakın arkadaşı Amy Herman’ın (Amber Perkins) hikayesini anlatıyor. Film, gerçek çocuk kaçırma vakalarından esinlenerek Michael Goi tarafından yazılmış, yönetilmiş, kurgulanmış ve ortak yapımcılığı üstlenilmiştir.

Film şöyle başlar: 2007 yılının Ocak ayında, Megan ve Amy 14 yaşındaki iki yakın arkadaştır. Megan okulda çok sevilen, ancak ailesiyle sorunları olan ve uyuşturucu, alkol ve cinsellikle ilgilenen bir kızdır. Amy ise utangaç, sosyal açıdan zayıf ve Megan dışında arkadaşı olmayan bir kızdır. Megan, Amy’yi bir rave partisine davet eder ancak Amy orada rahatsız olur ve tecavüze uğramaktan son anda kurtulur. Megan, internet üzerinden tanıştığı 17 yaşındaki Josh adlı bir erkekle konuşmaya başlar ve onunla buluşmaya karar verir. Ancak Josh aslında Megan’ın fotoğraflarını çalan ve onu takip eden 30 yaşındaki bir sapıktır. Josh, Megan’ı buluşma yerinde kaçırır ve ona işkence yaparak öldürür.

Amy, Megan’ın kaybolmasından sonra onu aramaya başlar. Josh ile iletişime geçer ve onun masum olduğuna inanır. Josh, Amy’yi de kendisiyle buluşmaya ikna eder. Amy, Josh’un evine gider ancak orada Megan’ın cesedini bulur. Josh, Amy’yi de kaçırır ve onu bir varilin içine koyar. Josh, Amy’e tecavüz ederken video kaydeder ve polise gönderir. Polisler Josh’un evine baskın yapar ancak çok geçtir. Josh, Amy’i varilin içinde bırakarak kaçar. Film, Amy’nin varilin içinde çığlık atarken ölmesiyle biter.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum