Dabbe 4: Cin Çarpması Filmi Konusu ve İzleme Detayları

Dabbe 4: Cin Çarpması filminin konusu; Psikiyatrist Ebru Karaduman, okul tezi için tüm kamera ekipmanlarını alarak, cinci hoca olarak bilinen Faruk Akat’ın yanına gider. Faruk Akat hoca ile birlikte bir cin çıkarma seansına katılan Ebru, bu olaylara inanmaz ve her şeyin kurgu olduğunu düşünür. Ebru Karaduman, kendi bulacağı bir hastaya seans düzenlemesini teklif eder ve Faruk hoca bu teklifi kabul eder. Birlikte yola çıkarlar ve Kübra Duran isimli genç bir kızın evine varırlar. Kübra ve Ebru, çocukluk arkadaşlarıdır. Kübra’ya, kına gecesinde cinler musallat olmuş ve hem kendisinin hem de çevresindeki herkesin hayatı alt üst olmuştur. Psikiyatrist Ebru ve cinci Faruk hoca, din ve bilim arasında sürekli bir çekişme yaşarlar. Fakat gerçekler ortaya çıktıkça her şey dehşete dönüşmeye başlar. Bu musallat vakasını çözmek için birlikte Kıbledere köyüne giderler. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar.

Dabbe: Cin Çarpması filmi, 1986 yılında Muğla’da cinleri kullanarak define bulmuş bir köyün lanetli, habis ve cüzzamlı ruhlarla kuşatılmış tüyler ürperten gerçek bir olayı anlatmaktadır. Yaşanan gerçek olaylardan uyarlanan filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Hasan Karacadağ yapmıştır. Türk korku filmleri konusunda usta olan Hasan Karacadağ, olayı daha da etkileyici kılmak için amatör kamera çekim tarzında Dabbe 4 full izle filmini çekmiştir. Oyuncu kadrosunda Cansu Kurgun, Irmak Örnek, A. Murat Özgen, Sultan Köroğlu Kılıç ve Elçin Atamgüç’ün yer aldığı Dabbe 4 hd izle filmi, korku, gerilim ve gizem türlerini içinde barındıran bir yapımdır. Cin filmleri arasında en sevilen ve en çok izlenenler arasında olan yapım, toplam 15 hafta boyunca 430 bine yakın kişi tarafından seyredilmiş ve 3.800.000 milyona yakın bir hasılat elde etmiştir. Dabbe: Cin Çarpması full hd izle filmi IMDb’den 7.1, sinemalar’dan ise 5.7 puan almayı başarmıştır. Korku filmi izle temalı sitemizden tek parça olarak paylaştığımız Dabbe 4: Cin Çarpması 1080p izleyebilirsiniz. Tüm yerli korku filmlerini sitemizde sansürsüz olarak bulabilirsiniz.

22 Görüntülenme
Dabbe 4: Cin Çarpması izle
6.8 IMDB Puanı

Dabbe 4: Cin Çarpması izle

Senaryo Hasan Karacadag

Dabbe 4: Cin Çarpması Filmi Konusu ve İzleme Detayları


Dabbe 4: Cin Çarpması filminin konusu; Psikiyatrist Ebru Karaduman, okul tezi için tüm kamera ekipmanlarını alarak, cinci hoca olarak bilinen Faruk Akat'ın yanına gider. Faruk Akat hoca ile birlikte bir cin çıkarma seansına katılan Ebru, bu olaylara inanmaz ve her şeyin kurgu olduğunu düşünür. Ebru Karaduman, kendi bulacağı bir hastaya seans düzenlemesini teklif eder ve Faruk hoca bu teklifi kabul eder. Birlikte yola çıkarlar ve Kübra Duran isimli genç bir kızın evine varırlar. Kübra ve Ebru, çocukluk arkadaşlarıdır. Kübra'ya, kına gecesinde cinler musallat olmuş ve hem kendisinin hem de çevresindeki herkesin hayatı alt üst olmuştur. Psikiyatrist Ebru ve cinci Faruk hoca, din ve bilim arasında sürekli bir çekişme yaşarlar. Fakat gerçekler ortaya çıktıkça her şey dehşete dönüşmeye başlar. Bu musallat vakasını çözmek için birlikte Kıbledere köyüne giderler. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar.Dabbe: Cin Çarpması filmi, 1986 yılında Muğla'da cinleri kullanarak define bulmuş bir köyün lanetli, habis ve cüzzamlı ruhlarla kuşatılmış tüyler ürperten gerçek bir olayı anlatmaktadır. Yaşanan gerçek olaylardan uyarlanan filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Hasan Karacadağ yapmıştır. Türk korku filmleri konusunda usta olan Hasan Karacadağ, olayı daha da etkileyici kılmak için amatör kamera çekim tarzında Dabbe 4 full izle filmini çekmiştir. Oyuncu kadrosunda Cansu Kurgun, Irmak Örnek, A. Murat Özgen, Sultan Köroğlu Kılıç ve Elçin Atamgüç'ün yer aldığı Dabbe 4 hd izle filmi, korku, gerilim ve gizem türlerini içinde barındıran bir yapımdır. Cin filmleri arasında en sevilen ve en çok izlenenler arasında olan yapım, toplam 15 hafta boyunca 430 bine yakın kişi tarafından seyredilmiş ve 3.800.000 milyona yakın bir hasılat elde etmiştir. Dabbe: Cin Çarpması full hd izle filmi IMDb'den 7.1, sinemalar'dan ise 5.7 puan almayı başarmıştır. Korku filmi izle temalı sitemizden tek parça olarak paylaştığımız Dabbe 4: Cin Çarpması 1080p izleyebilirsiniz. Tüm yerli korku filmlerini sitemizde sansürsüz olarak bulabilirsiniz.