Fragman

Türkçe Altyazılı


01:30:50

140 Görüntülenme
Deinfluencer
4.3 IMDB Puanı

Deinfluencer

(Etkileyici)
Yönetmen
Senaryo Simon Phillips, Jamie Bailey
Deinfluencer, sosyal medyada filtreler kullanarak sahte bir yüzle binlerce takipçi kazanan Kelly adlı bir etkileyiciyi anlatan bir korku filmidir. Kelly, sosyal medyada yalanlarını ortaya çıkarmak isteyen bir psikopat tarafından kaçırılır ve hayatını kurtarmak için sadistçe sosyal medya görevleri yapmak zorunda kalır. Ancak psikopatın Kelly için gizli bir planı vardır.

Film, Kelly’nin kendisini ıssız bir odada kaçırılmış olarak bulmasıyla başlar. Yardım ister, ama ona sadece korkunç bir maske takan bir adam cevap verir. Ona neden kaçırdığını sorar ve adam ondan intikam almak istediğini söyler. Kelly, sosyal medyada daha fazla beğeni ve takipçi almak için sahte filtreler kullandığı için onu cezalandırmak ister. Kelly’nin sosyal medyadaki başarısını elde etmek için yaptığı her şeyi, ona verdiği görevleri yaparak geri ödemek zorundadır.

Kelly, psikopatın verdiği görevleri yapmaya başlar. Bunlar arasında yüzündeki tüm makyajı silmek, saçını kesmek, kendine zarar vermek ve diğer kaçırılan kızlarla savaşmak gibi şeyler vardır. Psikopat, Kelly’nin yaptığı her şeyi canlı olarak sosyal medyada yayınlar ve onun gerçek yüzünü takipçilerine gösterir. Kelly, bu işkencelere dayanmaya çalışırken, psikopatın onun için başka bir sürprizi olduğunu öğrenir. Psikopat, Kelly’nin eski erkek arkadaşıdır ve onu hala sevmektedir. Onu kaçırmasının nedeni, onu kendine ait yapmaktır.

Kelly, psikopatın saplantısından kurtulmak için bir plan yapar. Ona kendisini sevdiğini söyler ve onunla kaçmayı teklif eder. Psikopat bunu kabul eder ve onu serbest bırakır. Ancak Kelly, psikopatın dikkati dağıldığında ona saldırır ve onu öldürür. Kelly, diğer kızları da kurtararak odadan kaçmayı başarır. Film, Kelly’nin polise teslim olmasıyla biter.

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın