Kara Hasat, izleyeceğiniz bu korku filmi Cadılar Bayramı gecesi mısır tarlalarında ortaya çıkan ve gençleri avlayan bir yaratıkla mücadele eden bir grup arkadaşın hikayesini anlatıyor. Film, Norman Partridge’nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Filmde, October Boy adlı yaratık, her yıl Cadılar Bayramı’nda mısır tarlalarından çıkarak kasabanın gençlerini öldürmektedir. Bu geleneksel bir ritüeldir ve kasaba halkı bunu kabullenmiştir. Ancak bu yıl, October Boy’un peşine düşen Pete McCormick ve arkadaşları, yaratığın sırrını ortaya çıkarmaya karar verirler. Bu sırada, kasabanın şerifi ve October Boy’un yaratıcısı olan Doktor Ricks, onları durdurmak için harekete geçer. Pete ve arkadaşları, hem October Boy hem de Doktor Ricks’in adamlarıyla savaşmak zorunda kalırlar. Film, Pete’in October Boy ile yüzleşmesi ve kasabanın karanlık geçmişini öğrenmesiyle sona erer.

 

Fragman

Altyazılı


Kara Hasat Dark Harvest altyazılı

Dublaj


Kara Hasat Dark Harvest Dublaj

228 Görüntülenme
Kara Hasat
5.6 IMDB Puanı

Kara Hasat

(Dark Harvest)
Yönetmen
Senaryo Michael Gilio, Norman Partridge
Kara Hasat, izleyeceğiniz bu korku filmi Cadılar Bayramı gecesi mısır tarlalarında ortaya çıkan ve gençleri avlayan bir yaratıkla mücadele eden bir grup arkadaşın hikayesini anlatıyor. Film, Norman Partridge'nin aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

Filmde, October Boy adlı yaratık, her yıl Cadılar Bayramı'nda mısır tarlalarından çıkarak kasabanın gençlerini öldürmektedir. Bu geleneksel bir ritüeldir ve kasaba halkı bunu kabullenmiştir. Ancak bu yıl, October Boy'un peşine düşen Pete McCormick ve arkadaşları, yaratığın sırrını ortaya çıkarmaya karar verirler. Bu sırada, kasabanın şerifi ve October Boy'un yaratıcısı olan Doktor Ricks, onları durdurmak için harekete geçer. Pete ve arkadaşları, hem October Boy hem de Doktor Ricks'in adamlarıyla savaşmak zorunda kalırlar. Film, Pete'in October Boy ile yüzleşmesi ve kasabanın karanlık geçmişini öğrenmesiyle sona erer.